Skiftnyckel Bahco 3 st, nya - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka
Skiftnyckel Längd 61 cm. Bahco | auktionet
Skiftnyckel Bahco 3st - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka
Se produkter som liknar Bahco skiftnyckel märkt SJ på Tradera (576460893)
Skiftnyckel, stål, Bahco No | Auction www.hallandsauktionsverk.se
Oljemålning, Andreas Hidvegi (f. 1942), Sverige. Komposition med skiftnyckel. Signerad. Olja på duk, ca 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 66x54 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och